Producenci
O MNIE

Cześć!

Mam na imię Marzena i mieszkam z gromadą królików. Jak to się stało?

  Od dziecka przynosiłam do domu wszystkie zwierzęta jakie znalazłam na ulicy, na podwórku opiekowałam się osiedlowymi kotami, a w domu psem , chomikami i szczurami. W swoim życiu miałam wiele gatunków zwierząt.

  W 2016r wyjechałam z dziećmi do Holandii na zasłużony 3 tygodniowy odpoczynek i właśnie wtedy zakochałam się w królikach rasy Teddy (czyli długowłosych).Powiększyła się nasza rodzina o 4 uszaki.

  Obcując z tymi zwierzętami z dnia na dzień pogłębiałam moją wiedzę o żywieniu, codziennej pielęgnacji, chorobach itd.

  Dzięki Idalii M. hodowcy królików tej rasy w Polsce (pozdrawiam Cię Ida 😊 ) z którą dużo rozmawiałam w tamtym czasie, po niespełna pół roku zapisałam się do związku i otworzyłam swoją malutką hobbystyczną hodowlę o nazwie Lovely Teddy,którą mam do dziś , aby móc dzielić się z Wami tą wspaniałą bardzo pogodną i terapeutyczną rasą.

  Powstał też kanał na Youtube na którym, wraz z córką do dziś dnia pokazujemy jak kochane, niewiarygodne, fantastyczne i mądre są te zwierzęta.

  W przeciągu tych lat wzięłam udział w kilku kursach dot. królików i obecnie dostałam się na studia o kierunku: ZOOTECHNIKA.

  Z miłości do tych zwierząt zaczęłam tworzyć legowiska, kryjówki które od wielu lat obcują na moich placach zabaw, są bezpieczne i nie stanowią żadnego zagrożenia dla królików. Będą w ofercie tego sklepu. Jako osoba bardzo kreatywna i twórcza mam zamiar rozwijać się w tym kierunku i zapełniać sklep swoimi pomysłami.

Dlaczego Omykowa Spiżarnia?

Z wielkiej pasji, uważam że człowiek powinien znaleźć w życiu coś co powoduje ,że wstaje z uśmiechem na twarzy każdego dnia. Nabyłam ogromną wiedzę co do żywienia i pielęgnacji tych stworzeń, a widząc ilość zapytań zadawanych w wiadomościach na mojej stronie hodowlanej , doszłam do wniosku ,że lepiej stworzyć dla Was takie miejsce, gdzie będzie można zaopatrzyć się w dobrej jakości produkty dla tych królików, abyście mogli tak jak ja cieszyć się zdrowiem Waszych Pupili.

Więc z ogromnym uśmiechem i radością w sercu

zapraszam Cię do zrobienia zakupów

w Omykowej Spiżarni

Marzena

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl